Sportsplan og klubbmanual

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Sportsplanen er klubbens styringsverktøy og hjelpemiddel for treneren og laglederen. Laglederen skal, i samarbeid med trenerne, finne hvilke regler og retningslinjer som gjelder ved påmelding av lag, turneringsbestemmelser osv. Med utgangspunkt i klubbens verdier og målsettinger legger sportsplanen grunnlaget for ”Flest mulig – lengst mulig” i et trygt og utviklende miljø for alle.

Hensikten med Klubbmanualen er å gi en kortfattet introduksjon til hvilke verdier og retningslinjer SpaBra drives etter. Den er ment som et enkelt styringsverktøy for lagledere, trenere, foreldre/foresatte, styret og andre med en funksjon i klubben. Vi ønsker en klubb med en klar og forutsigbar fotballhverdag for alle.

SpaBra ønsker at alle medlemmer/foresatte, trenere og lagledere gjør seg kjent med både Sportsplanen og Klubbmanualen.

Vi tar gjerne imot forslag til forbedringer og disse kan sendes til post@spabra.no

Mvh
Styret i SpaBra[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Grasrotmottaker

Periode

Antall spillere

Generert beløp

20000
96
2000

Siste innlegg

  • All Post
  • Entertinment
  • Fotball

21. desember 2023

© 2023